KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929080
nr 1492 9080
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1930, skånegård. Olja på duk, 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:55:29
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr